Výstava na FNO v Ostravě-Porubě

Od září vystavují někteří členové Fotoklubu Ostrava své fotografie v přístupných prostorech Onkologické kliniky FNO, v Galerii Lotos. Jedná se o první kontakt a v podstatě nejde o výstavu v pravém slova smyslu. Akce je pojata jako jistá forma odlehčení a odpoutání se od reality jež má pomoci pacientům v jejich nelehké životní situaci.

K možnosti vystavit zde fotografie došlo při setkání člena fotoklubu M. Pokorného s paní K. Tichánkovou, z organizace „Užívej života“, jež má tuto činnost na starosti a která bude fotografie postupně přemísťovat do dalších prostorů Galerie Lotos v budově Onkologické kliniky do konce roku 2024.

V současné době zde vystavují František Havlíček, Iveta Mutinová, Eduard Pašek a Miroslav Pokorný.

F. Havlíček

Ostrava 11.9.2024